PIPSodnie czyli Dni Wydziału Pedagogiki i Psychologii

Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Pedagogiki i Psychologii oraz Rada Klubu Pod Rurą zapraszają na DNI WYDZIAŁU PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII z okazji obchodów 25-lecia Wydziału. W programie m. in. koncert muzyki flamenco, projekcja filmu Wojaczek oraz mecz piłki nożnej studenci kontra kadra naukowa Wydziału PiPs. W trakcie wszystkich imprez Katolicki Związek Akademicki "Gaudeamus" będzie kwestował na rzecz Dominika Śniadka - studenta UŚ, czekającego na przeszczep wątroby. Program: 28 maja, poniedziałek godz. 17:00 Wystawa fotograficzna "Gaja nasz Dom" - Ryszarda Kulika godz. 17:45 Wieczorek poetycki - Mirosław Wójcik godz. 18:30 Flamenco i współczesna ballada, Łukasz Pol-Jelonek (Jeleń) - gitara klasyczna Miejsce: Klub po Rurą, Wydział Pedagogiki i Psychologii, ul. Grażyńskiego 53 29 maja, wtorek godz. 17:00 Projekcja filmu "Wojaczek" Miejsce: Aula na Wydziale Pedagogiki i Psychologii 30 maja, środa godz. 15:00 Mecz piłki nożnej o puchar Wydz. Rady Samorządu Studenckiego Pedagogika kontra Psychologia (studenci) godz. 15:45 Mecz piłki nożnej Studenci kontra Kadra Naukowa Wydz. Pedagogiki i Psychologii Miejsce: Boisko treningowe GKS-u (za Wydziałem Pedagogiki i Psychologii) UWAGA!! Po meczu w środę 30 maja odbędzie się losowanie nagrody - biletu dla 2 osób na przejazd promem Polferries, dowolną linią morską do Skandynawii (do wyboru 3 miasta: Kopenhaga, Ystad, Bornholm), ufundowany przez firmę Polferries.