KONKURS NA NAJLEPSZEGO STUDENTA PRAWA PRIMUS IN PRIMIS

Dział Doradztwa Podatkowego firmy Ernst&Young, Kancelaria Prawnicza Domański Zakrzewski Palinka oraz Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland zapraszają studentów prawa do udziału w VI edycji konkursu PRIMUS IN PRIMIS. Tematyka konkursu obejmuje zagadnienia z prawa cywilnego, postępowania cywilnego, prawa handlowego, gospodarczego, administracyjnego, finansowego i podatkowego. Pierwszy etap konkursu odbędzie się w środę 16 marca o godz. 12.00 na 14 wydziałach prawa i administracji w Polsce. Etap ten będzie polegał na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru. Student, który uzyska największą ilość punktów na swoim wydziale będzie reprezentować uczelnię podczas ogólnopolskiego finału, który odbędzie się 16 kwietnia w Warszawie. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne: 1 miejsce – 20 tys. zł 2 miejsce – 12 tys. zł 3 miejsce – 6 tys. zł Studenci zainteresowani konkursem proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronach www.ey.com/pl/primus, www.dzp.pl/primus oraz www.elsa.org.pl/primus. Formularze można też otrzymać w siedzibach Grup Lokalnych ELSA na uniwersyteckich wydziałach prawa i administracji.