MECZ O PIERWSZE MIEJSCE W GRUPIE

W sobotę 5 marca w sali gimnastycznej Wydziału Filologicznego UŚ, w Sosnowcu, ul. Żytnia 12, odbędzie się trzeci turniej siatkarski z udziałem kobiecej drużyny AZS Uniwersytetu Śląskiego w ramach rozgrywek Ligi Wojewódzkiej organizowanych przez Śląski Związek Piłki Siatkowej. W Lidze Wojewódzkiej występuje 11 drużyn podzielonych na 3 grupy. Drużyna Uniwersytetu Śląskiego, prowadzona przez Krzysztofa Zabielnego ze Studium WF i Sportu UŚ, do tej pory rozegrała cztery mecze z drużynami ze swojej grupy wygrywając z: KPKS Halemba Ruda Śląska 2:1 (w setach), UKS Grom Rybnik 3:0, PLKS Pszczyna 3:0 i ponownie z KPKS Halemba Ruda Śląska 3:0. Sobotni mecz z UKS Rybnik będzie decydował o zajęciu pierwszego miejsca w grupie i awansie do pierwszej szóstki Ligi Wojewódzkiej. Wstęp na mecz wolny, serdecznie zachęcamy wszystkich do kibicowania drużynie uniwersyteckiej.