MARSZAŁEK SEJMU RP WŁODZIMIERZ CIMOSZEWICZ GOŚCIEM UŚ

Marszałek Sejmu RP Włodzimierz Cimoszewicz We wtorek 22 lutego gościem Uniwersytetu Śląskiego będzie Marszałek Sejmu RP Włodzimierz Cimoszewicz. Marszałek spotka się z JM Rektorem Uniwersytetu Śląskiego prof. dr. hab. Januszem Janeczkiem i weźmie udział w spotkaniu ze studentami i przedstawicielami środowiska naukowego. Wizytę Marszałka Włodzimierza Cimoszewicza na Uniwersytecie Śląskim poprzedzi spotkanie z młodzieżą Zespołu Szkół w Wojkowicach oraz wystąpienie podczas Posiedzenia Wojewódzkiej Komisji Dialogu Społecznego. Spotkanie ze studentami i środowiskiem naukowym Uniwersytetu Śląskiego dotyczące roli i znaczenia Polski w Europie i świecie po przystąpieniu do Unii Europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem stosunków transatlantyckich, odbędzie się o godz. 13.00 w auli Wydziału Nauk Społecznych UŚ, w Katowicach, ul. Bankowa 11. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.