„Galerianki”. Spotkanie w ramach „Studenckiego Klubu Filmowego”

10 grudnia 2009 r. (czwartek) o godz. 18.00 w kinie Helios w Katowicach (budynek Altus, ul. Uniwersytecka 13) odbędzie się kolejne spotkanie w ramach „Studenckiego Klubu Filmowego”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego.

Przedmiotem czwartkowego spotkania będzie film „Galerianki” w reżyserii Katarzyny Rosłaniec.

Na czym polega „sztuka” Galerianek? Jako filmu, jako wzoru, jako idei, jako towaru? Na te pytania, w krótkim wykładzie pt. „»Sztuka« współczesna – Galerianki”, postara się odpowiedzieć dr Teresa Sikora, pracownik Instytutu Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Po projekcji filmu przewidziana jest dyskusja.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu bilety na pokaz mogą nabyć w kasach kina. Koszt – 10 zł.