Koncert z okazji święta Uniwersytetu Śląskiego

Filharmonia Śląska w Katowicach oraz JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Tadeusz Sławek mają zaszczyt zaprosić wszystkich melomanów 8 czerwca 2001 r. o godz. 18:00 na Uroczysty Koncert Akademicki z okazji Święta Uniwersytetu. W koncercie zagra Śląska Orkiestra Kameralna pod dyr. Jana Wincentego Hawla, zaś gościem koncertu będzie prof. dr hab. Janusz Janeczek, który wygłosi wykład Pukając do drzwi kamienia. Rozważania o czasie geologicznym. Program koncertu: W. A. Mozart Divertimento D-dur KV 136 P. Czajkowski Andante cantabile, Scherzo z kwartetu D-dur op. 11 M. Karłowicz Serenada C-dur op. 2 W. A. Mozart Serenada notturna KV 239 Bilety na koncert znajdują się w dyspozycji: Dziekanatów Wydziałów, Związków Zawodowych, Uczelnianej Rady Samorządu Studenckeigo, Dyrektora Biblioteki Uniwersyteckiej, Dyrektora Administracyjnego.