Cieszynalia 2001

Studenci cieszyńskiej filii Uniwersytetu Śląskiego będą świętować juwenalia w dniach od 22 do 23 maja 2001 r. Koncerty rozpoczną się we wtorek o godz. 15:00 na scenie przed akademikiem DSN (ul. Bielska 62). Zagrają folkowe grupy Pryma i Kurant, których członkami są cieszyńscy studenci. Potem wystąpi poznańska grupa reggae Tombao, a o godz. 20:00 zagra gwiazda wieczoru - grupa Hey, której koncerty od lat ściągają rzesze fanów. Środowe przedpołudnie spędzić będzie można na grach i zabawach na uczelnianych obiektach sportowych, a o godz. 15:00 w auli uniwersyteckiej odbędzie się projekcja filmu - niespodzianki. O godz. 19:00 cieszyński teatr Księżyc przedstawi spektakl "Nadzieja", a wieczorem będzie można pobawić się przy muzyce w dyskotece Panopticum w akademiku Uśka. (MB, "Gazeta Wyborcza", 18-05-2001)