Juwenalia Filmowe w Silver Screen

W multipleksie Silver Screen w czwartek (17.05) o godz. 18 i 20.30 będzie można zobaczyć dwa filmy: "Sex Pistols: Wściekłość i brud" oraz "Stop making Sense", które zostaną zaprezentowane w kinie w ramach Juwenaliów Filmowych. W multipleksie Silver Screen kończą się dziś Juwenalia Filmowe. Podczas ich trwania studenci mogli obejrzeć jedne z najciekawszych filmów wyświetlanych w polskich kinach w ciągu ostatnich lat. Na zakończenie zaprezentowane zostaną dwa filmy muzyczne poświęcone dwóm niezwykle ważnym grupom rockowym - Sex Pistols i Talking Heads. Będą to: "Sex Pistols: Wściekłość i brud" oraz "Stop making Sense". Seanse rozpoczną się o godz. 18 i 20.30. Bilety na jeden film 15 zł, dla studentów cena specjalna - bilet na dwa filmy 20 zł. (msp, "Gazeta Wyborcza", czwartek, 17-05-2001)