SZKOLENIE Z GRUPĄ ŻYWIEC

Grupa Żywiec oraz Biuro Promocji i Karier zapraszają do udziału w szkoleniu z zakresu tzw. umiejętności miękkich, takich jak: formułowanie własnych celów, motywowanie siebie do działania oraz autoprezentacja. Szkolenie odbędzie się we wtorek 7 grudnia w godzinach od 9.00 do 18.00 w sali nr 3.49 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ul. Bankowa 11b. Do udziału w szkoleniu szczególnie zachęcamy osoby zamierzające uczestniczyć w rocznym programie stażowym Grupy Żywiec: Warzelnia Talentów, dającym szansę na praktykę lub pracę w wybranym dziale. Szkolenia zostaną poprowadzone przez wewnętrznych trenerów Grupy Żywiec. Wszyscy zainteresowani udziałem w szkoleniu proszeni są o wypełnienie formularza i przesłanie go drogą elektroniczną do Biura Promocji i Karier (bpik@us.edu.pl) lub osobiste zgłoszenie się w siedzibie Biura. Szkolenie jest bezpłatne, a ilość miejsc ograniczona.