WSZYSTKO O PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

28 października w auli im. Kazimierza Lepszego (Rektorat ul. Bankowa 12) odbędzie się cykl wykładów poświęconych przedsiębiorczości w ramach projektu "Uniwersytet szans". Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane założeniem własnej działalności gospodarczej oraz pozyskiwaniem funduszy na jej rozwinięcie. W programie przewidziano spotkanie z przedstawicielem Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego (10.00 - 11.00) i z przedstawicielem Funduszu Górnośląskiego (13.00 - 14.00). Ponadto praktycznych porad udzieli przedstawiciel świata biznesu, który spotka się ze studentami i absolwentami od 11.15 - 12.45. Wstęp na wykłady jest wolny. UWAGA: Każdy uczestnik wykładów otrzyma bezpłatnie najnowszy katalog wydawnictwa Modus zatytułowany "KARIERA - stypendia, praktyki, staże, praca". Więcej o projekcie "Uniwersytet szans"