POJEDYNEK KABARETOWY CIESZYN - ZIELONA GÓRA

W środę 26 maja w Filii Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie odbędzie się pojedynek kabaretowy Cieszyn - Zielona Góra. Organizatorem pojedynku jest kabaret Łowcy.B, tworzony przez sześciu studentów cieszyńskiej Filii UŚ. Po stronie Cieszyna, oprócz pełniącej rolę gospodarza grupy Łowcy B, staną formacje: Noł Nejm, Imponderabilia oraz Apterigiformes. Zieloną Górę reprezentować będą: Jurki, Słuchajcie, Ciach, Made in China, Profil, Hlynur, Szum oraz Dorota Halama. Pojedynek poprowadzi Dwójka Adamów z Formacji Chatelet. Program imprezy: 11.00 śniadanie na trawie (teren campusu Filii, ul. Bielska 61) 13.00 mecz piłki nożnej w hali sportowej 15.00 popisy w basenie 19.00 pojedynek kabaretowy (aula Filii) Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.