DOSTĘP DO INTERNETU - WYKŁAD I SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ

19 maja o godz. 13.00 w budynku Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, przy ul. Bankowej 12 (aula Kazimierza Lepszego, I piętro) odbędzie się wykład dla studentów "Szerokopasmowy dostęp do Internetu na podstawie usługi chello świadczonej przez UPC Telewizja Kablowa". Wszyscy uczestnicy wykładu po jego zakończeniu otrzymają materiały informacyjne. Prowadzący wykład udzielą również informacji związanych z UPC Telewizja Kablowa jako pracodawcą - zaprezentują firmę od wewnątrz, odpowiedzą na pytania dotyczące możliwości odbywania praktyk w poszczególnych działach oraz przedstawią możliwości podjęcia pracy. Informacje te udzielane będą na specjalnym stoisku informacyjnym firmy ustawionym w budynku Rektoratu 19 i 20 maja.