40-lecie studenckiego radia „Egida”

W tym roku Studenckie Studio Radiowe „Egida” obchodzi jubileusz 40-lecia istnienia.
Z tej okazji 14 listopada 2009 r. o godzinie 19.00 w Kinoteatrze Rialto w Katowicach odbędzie się uroczysta gala. Patronat honorowy nad jubileuszem objął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś.

Wśród zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele władz uniwersyteckich, byli współpracownicy radia oraz reprezentanci władz miejskich i wojewódzkich. Swoją obecność zapowiedzieli m.in. prorektor ds. studenckich, promocji i współpracy z zagranicą prof. dr hab. Barbara Kożusznik, Henryk Grzonka, Marek Czyż i Kamil Durczok. O godz. 18.30 będzie miała miejsce konferencja prasowa dotycząca jubileuszu 40-lecia istnienia Studenckiego Studia Radiowego "Egida".

Program uroczystości.

Więcej na www.egida.us.edu.pl.