O RZECZACH OSTATECZNYCH - CYKL SPOTKAŃ TEOLOGICZNO-FILOZOFICZNYCH

W poniedziałek 26 kwietnia 2004 r. o godzinie 16.00 w sali Rady Wydziału Nauk Społecznych UŚ w Katowicach, ul. Bankowa 11, odbędzie się pierwszy wykład z cyklu spotkań teologiczno-filozoficznych O RZECZACH OSTATECZNYCH organizowanych przez Seminarium Ogólnofilozoficzne Zakładów: Etyki oraz Logiki i Metodologii. Wykład na temat "MYSTERIUM MORTIS" wygłosi Ks. Herbert Hlubek, Duszpasterz Akademicki z Gliwic. Kolejne dwa spotkania cyklu odbędą się w Instytucie Filozofii w sali 332: - 10 maja 2004 r. wykład „DOCTOR ANGELICUS I JEGO ANIOŁY” wygłosi mgr Aleksander Bańka z Uniwersytetu Śląskiego, - 24 maja 2004 r. wykład „DIABEŁ APOKALIPSY I DOSTOJEWSKIEGO” wygłosi dr hab. Maciej Manikowski z Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Wrocławskiego. Rozpoczęcie wykładów o godzinie 16.00. Spotkania poprowadzi prof. dr hab. Krzysztof Wieczorek.