Finał Turnieju Mikołajkowego w siatkówce

14 grudnia 2011 r. na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego odbył się finał Turnieju Mikołajkowego w siatkówce. W zawodach wzięło udział sześć drużyn. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, do 3 wygranych setów.

Zwycięzcą został zespół Świerkotki w składzie: Michał Dąbrowski – kapitan, Małgorzata Dobiczek, Małgorzata Piecuch, Martyna Świerkot, Kamil Ciołek, Tomasz Irzyk. Drugie miejsce zajęła drużyna JSW w składzie: Adam Adamski – kapitan, Daria Kałduńska, Aleksandra Szelest, Sara Wola, Sebastian Mularczyk, Robert Redliński.

Nagrody ufundowane przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UŚ oraz studencki samorząd wręczył św. Mikołaj i kierownik SWFiS mgr Piotr Nowak. Organizatorem turnieju była mgr Halina Makuch, pracownik SWFiS UŚ.