Turniej Mikołajkowy w piłce nożnej

6 grudnia 2011 r. w hali sportowej w Niedobczycach odbył się Turniej Mikołajkowy w piłce nożnej. Organizatorami akcji byli: Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Śląskiego, Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego oraz Koło Sportowe w Rybniku. Do turnieju zgłosiło się 5 zespołów, zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. Drużyna „Dajcie nam szansę” – w składzie: Bartosz Olcha, Artur Bujnowski, Łukasz Pawlas, Dawid Kobus i Mateusz Kornas – wygrała wszystkie swoje mecze.

Drugie miejsce zajęła drużyna „All stars”, a trzecie faworyt turnieju – zespół „Hahaha”. Królem strzelców okazał się Artur Bujnowski, który strzelił 12 bramek, a najlepszym bramkarzem był Łukasz Pawlas. Zwycięskie drużyny zostały nagrodzone upominkami ufundowanymi przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, AZS Uniwersytet Śląski oraz władze samorządowe Rybnika.