KONSULTACJE I EGZAMIN Z ZAKRESU PRZYSPOSOBIENIA OBRONNEGO

We wtorek 24 lutego w sali sympozjalnej nr I budynku Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, przy ul. Bankowej 12 odbędą się konsultacje i egzamin z zakresu przysposobienia obronnego dla studentów studiów licencjackich. Zajęcia przeprowadzone zostaną w ramach programu przeszkolenia wojskowego studentów realizowanego przez UŚ zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu. 24 lutego odbędą się konsultacje dla studentów wydziałów Uniwersytetu Śląskiego: Wydziału Nauk Społecznych Wydziału Filologicznego Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Wydziału Nauk o Ziemi Wydziału Radia i Telewizji Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach Kolegium Języka Biznesu Szkoły Zarządzania oraz: Śląskiej Wyższej Szkoły Informatyki w Katowicach Akademii Muzycznej w Katowicach Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu, Wydział Zamiejscowy w Katowicach Konsultacje odbędą się w godzinach: 15.00 – 17.00 Egzamin (w formie testu): w godz. 18.00 –20.00 Konsultacje z egzaminem dla studentów Filii Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, Ośrodka Dydaktycznego w Jastrzębiu Zdroju oraz Ośrodka Dydaktycznego w Rybniku odbędą się w poniedziałek 23 lutego w Ośrodku w Rybniku przy ul. Rudzkiej 13a w godz. 15.00 – 17.00 (konsultacje) i 18.00 – 20.00 (egzamin).