Uniwersytet Śląski na targach edukacyjnych w Kijowie

Od 17 do 19 listopada 2011 r. Uniwersytet Śląski uczestniczyć będzie w targach edukacyjnych „Osvita i Kariera”, które cyklicznie odbywają się w Kijowie.

Udział w wydarzeniu pozwoli na prezentację oferty edukacyjnej Uniwersytetu Śląskiego, który w roku akademickim 2012/2013 przygotował pulę 151 bezpłatnych miejsc dla studentów spoza Unii Europejskiej na studia prowadzone w języku polskim. Przyjęcie na studia będzie miało charakter konkursowy.

Szczegółowe informacje o bezpłatnych miejscach na studia.

O wydarzeniu napisał serwis „naszemiasto.pl” w artykule pt. „Wyższe szkoły z woj. śląskiego tracą studentów. Muszą ich szukać za granicą ” (21.11.2011).

O wydarzeniu napisał serwis „onet.pl” w artykule pt. „Uczelnie z Śląskiego chcą studentów z importu ”. (22.11.2011).