MASTER IN MANAGEMENT - SPOTKANIE INFORMACYJNE

Wszystkich studentów zainteresowanych uzyskaniem polskiego dyplomu Master in Management (diplome Grande Ecole) na uczelniach ESCP-EAP European School of Management i HEC serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które poprowadzi Michel Drouere, przedstawiciel ESCP-EAP. Spotkanie odbędzie się w środę 21 stycznia o godz. 11.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w Katowicach, ul. Bankowa 12. ESCP-EAP i HEC to dwie czołowe uczelnie francuskie, które proponują kandydatom z zagranicy wspólny egzamin wstępny pod nazwą Centre International d’Admission aux études de Management (CIAM). Do egzaminu mogą przystąpić studenci, którzy ukończyli wyższe studia magisterskie lub licencjackie. 2 – letni program dyplomowy Master in Management odbywa się w języku francuskim lub angielskim.