II AZJATYCKI WIECZÓR TEMATYCZNY

Miasto Ho Chi Minh W czwartek 8 stycznia o godz. 15.00 na Wydziale Nauk Społecznych UŚ w Katowicach przy ul. Bankowej 11 (sala sympozjalna III) odbędzie się II azjatycki wieczór tematyczny Wietnam - Kambodża - Indie, organizowany przez Sekcję Antropologiczną Międzywydziałowego Stowarzyszenia Dziennikarzy MOSTY i Studenckie Koło Naukowe przy WNS. W programie wieczoru: Podsumowanie socjologicznej wyprawy naukowej Wietnam 2003 – slajdy Macieja Chowanioka (MISH) Prezentacja multimedialna Tomasza Kowalskiego z Uniwersytetu Opolskiego: Angkor Wat - Kambodża: tajemnicze miasta bogów Przeźrocza z wyprawy Indie 2003 Krzysztofa Pysznego (Wydział Nauk o Ziemi i Wydział Biologii i Ochrony Środowiska) Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.