facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

One Night Fashion

Magdalena i Paulina to podopieczne Fundacji Mam Marzenie realizującej pragnienia ciężko chorych dzieci. Dziewczynki marzą o wyjeździe do Paryża. W akcję zbierania funduszy na ten cel zaangażowały się cztery studentki ze Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego: Daria Zając, Agnieszka Polańska, Magdalena Siwiec oraz Magdalena Oleksak.

Studentki, tworzące D.A.M.M. team, organizują niepowtarzalny pokaz mody – One Night Fashion. Impreza odbędzie się w katowickim kinoteatrze Rialto, 26 października 2011 r. o godzinie 19.00. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali najlepsi młodzi projektanci, nie zabraknie również dobrej muzyki i poczęstunku dla gości. W trakcie imprezy odbędzie się także loteria fantowa. W wydarzeniu udział weźmie prorektor ds. studenckich, promocji i współpracy z zagranicą prof. dr hab. Barbara Kożusznik.

Zabrane podczas pokazu fundusze zostaną przeznaczone na realizację marzenia chorych dziewczynek.

Uczestniczką pokazu mody będzie również pięcioletnia Tamara z Trójmiasta, która marzy o karierze modelki. Podopieczna Fundacji zaprezentuje na wybiegu sukienki przygotowane specjalnie dla niej.

Współorganizatorem wydarzenia jest Uniwersytet Śląski w Katowicach.

O wydarzeniu napisał portal Gazeta.pl w artykule pt. „Charytatywna moda w Rialcie ”. (25.10.2011).