VII PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI STUDENCKIEJ FETUS 2003

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w VII edycji Przeglądu Twórczości Studenckiej FETUS 2003, który będzie trwał od 7 do 10 grudnia. Celem festiwalu jest promocja kultury studenckiej. Imprezy literackie, muzyczne, teatralne, filmowe oraz kabaretowe będą się odbywały w Teatrze Gugalander, Teatrze Korez, Galerii Marchołt, Galerii Deja Vu , Galerii Undurraga oraz klubach studenckich: Za Szybą i w Strasznym Dworze. W ramach festiwalu będzie można zobaczyć również prezentacje fotografii, malarstwa i grafiki. Konkursy i przeglądy oceniać będą m.in. prof. zw. dr hab. Tadeusz Sławek i dr Ryszard Koziołek (UŚ), Sebastian Riedel (Cree), Hrabia Fochmann (Pogodno), członkowie Kabaretu DNO, Karolina Korneszczuk (PAKA), Grzegorz Janikowski (Teatr Śląski). Uroczysty finał festiwalu, podczas którego wystąpią zwycięzcy przeglądów oraz gwiazda festiwalu – Voo Voo, odbędzie się w środę 10 grudnia w studenckim klubie Za Szybą. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym programem tegorocznego festiwalu.