POSIEDZENIE JURY KONKURSU IM. MARKA KUCZMY

W sobotę 6 grudnia o godzinie 12.00 w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Bankowej 14 odbędzie się posiedzenie jury ogólnopolskiego konkursu na najlepszą polską pracę z równań funkcyjnych i zagadnień pokrewnych im. Marka Kuczmy. Podczas uroczystej części posiedzenia zostaną rozdane dyplomy laureatom konkursu za rok 2001. W spotkaniu weźmie udział prof. zw. dr hab. Jerzy Zioło, Prorektor ds. Ogólnych Uniwersytetu Śląskiego. Wśród nagrodzonych laureatów edycji zeszłorocznej znalazło się czterech pracowników naukowych z Instytutu Matematyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach: prof. zw. dr hab. Roman Ger – I miejsce (współautor), prof. dr hab. Karol Baron i dr hab. Witold Jarczyk – II miejsce oraz dr hab. Maciej Sablik (współautor) – III miejsce.