facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

„Kod Władzy” Victora Orwellsky’ego na Targach Książki

Do rozpoczęcia Targów Książki w Katowicach pozostał niespełna miesiąc. Przez cztery dni, od 20 do 23 października 2011 r., Katowice będą gościć miłośników słowa pisanego. Jak zapowiadają organizatorzy, wydarzenie będzie nie tylko prezentacją wydawnictw. Podczas imprezy będzie można wziąć udział w licznych warsztatach, konferencjach, spotkaniach z autorami, happeningach i akcjach promocyjnych. Nie zabraknie również niespodzianek. Jedna z nich związana jest z promocją powieści „Kod Władzy” Victora Orwellsky’ego. 

Długo wyczekiwana publikacja zaprezentowana zostanie podczas Targów Książki. Jest to pierwsza powieść publicysty, ukrywającego się pod pseudonimem Victor Orwellsky. Pisarz, którego artykuły publikują największe polskie portale internetowe, takie jak: Onet.pl czy Interia.pl, w niespełna pół roku zyskał ponad półtora milionową rzeszę czytelników. Obecnie debiutuje jako powieściopisarz.

„Kod Władzy” to książka, w której miłość, sensacja, tajemnica i intryga przeplatają się ze spiskowymi teoriami dziejów. Już teraz autor otrzymał propozycję ekranizacji powieści. Podczas Targów Książki nie poznamy prawdziwej tożsamości Victora Orwellsky’ego, promocja książki nie obejmuje bowiem spotkania z autorem w formie tradycyjnej. Planowany jest natomiast kontakt z czytelnikami za pośrednictwem internetu.

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.