UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO UTW

logo Uniwersytetu Trzeciego Wieku We wtorek 14 października o godzinie 16.00 w Centrum Kultury przy Placu Sejmu Śląskiego w Katowicach odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2003/2004 Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W uroczystości wezmą udział JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Janusz Janeczek oraz prof. dr hab. Wojciech Świątkiewicz – Prorektor ds. Kształcenia. Wykład inauguracyjny wygłosi prof. zw. dr hab. Marek Szczepański – Dyrektor Instytutu Socjologii na Wydziale Nauk Społecznych UŚ. W programie uroczystości znalazły się również wystąpienia zaproszonych gości oraz część artystyczna: występ Adama Krzeszowca – ucznia Liceum Muzycznego w Katowicach w klasie wiolonczeli.