EUROWYKŁADY, CZYLI NA WNS O EUROPIE

Naukowe Koło Integracji Europejskiej zaprasza na eurowykłady, czyli cykl wykładów poświęconych tematyce europejskiej: "Unia Europejska od Maastricht do Nicei", "Polityczne aspekty integracji Polski z Unią Europejską" i "Kryteria z Maastricht a sytuacja makroekonomiczna Polski". Eurowykład 1: "Unia Europejska od Maastricht do Nicei" (prof. dr hab. Genowefa Grabowska, Wydział Prawa i Administracji UŚ) - 30 marca 2001, godz. 14.00, Wydział Nauk Społecznych, ul. Bankowa 11, sala sympozjalna 2; Eurowykład 2: "Polityczne aspekty integracji Polski z Unią Europejską" (prof. dr hab. Mieczysław Stolarczyk, Wydział Nauk Społecznych UŚ) - 27 kwietnia 2001, godz. 13.00, WNS, sala sympozjalna 2 Eurowykład 3: "Kryteria z Maastricht a sytuacja makroekonomiczna Polski" (dr Mirosław Czerwiński, Wydział Nauk Społecznych UŚ) - 22 maja 2001, godz. 15.00, WNS, sala sympozjalna 2 (mkubik)