Uniwersytet Śląski kończy rekrutację na studia I stopnia i jednolite studia magisterskie stacjonarne… w parku!

Tegoroczna rekrutacja na studia na Uniwersytecie Śląskim dobiega końca. W najbliższy wtorek i środę (28 i 29 czerwca) w godzinach 10.00–14.00 na terenie Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie pracownicy i studenci Uniwersytetu Śląskiego będą przekonywać tych, którzy jeszcze nie dokonali wyboru uczelni.

Przemieszczając się na rolkach i rowerach, będą rozdawać materiały promocyjne uczelni i odpowiedzą na pytania kandydatów. Nie zabraknie też sympatycznego USiołka – maskotki Uniwersytetu Śląskiego.

Maturzyści, którzy zdecydują się związać swoją przyszłość ze śląską Alma Mater, mają jeszcze kilka dni, aby zarejestrować się na stronie www.kandydat.us.edu.pl.

Nabór na studia I stopnia oraz jednolite studia magisterskie stacjonarne trwa do piątku 8 lipca 2011 r. do północy.

O wydarzeniu napisał „Dziennik Zachodni” w artykule pt. „Uniwersytet Śląski rekrutuje na studia w WPKiW”. (28.06.2011)

O wydarzeniu napisał serwis „tvp.pl” w artykule pt. „Rekrutacja w parku ”. (28.06.2011).

O wydarzeniu napisał serwis „wprost24.pl” w artykule pt. „Uniwersytet Śląski rekrutuje na studia w parku”. (28.06.2011).