II Śląskie Mistrzostwa w grze w gumę

17 czerwca 2011 r. o godz. 11.00 przed Halą Wystaw „Kapelusz” odbędą się II Śląskie Mistrzostwa w grze w gumę. W tym roku uczestnicy będą mogli zmierzyć się także w zmaganiach na skakance i w hula-hop. Zawody rozgrywały się w drużynach trzyosobowych, które będą musiały wytypować swoich kapitanów. Konkurencje dodatkowe, czyli skakanka i hula-hop są indywidualne.

W ramach Mistrzostw przewidziana jest konkurencja media/VIP, w której wezmą udział przedstawiciele Uniwersytetu Śląskiego.

Najlepsze drużyny oraz zawodnicy indywidualni otrzymają nagrody: bilety do Śląskiego Wesołego Miasteczka, Śląskiego Parku Linowego oraz do Parku Odkrywców Explorado.

W przypadku deszczu mistrzostwa odbędą się w Hali Wystaw „Kapelusz”.

Udział w zawodach można zgłaszać na adres gazeta.parkowa@wpkiw.com.pl lub zgłosić się w dniu mistrzostw w biurze zawodów, które znajdować będzie się pod „Kapeluszem” (zapisy trwać będą do godz. 10.45).