WRĘCZENIE DYPLOMÓW W MIĘDZYNARODOWEJ SZKOLE NAUK POLITYCZNYCH

logo W piątek 27 czerwca w Międzynarodowej Szkole Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów tegorocznym absolwentom Szkoły. Udział w uroczystości zapowiedział prof. dr hab. Wojciech Świątkiewicz - Prorektor ds. Kształcenia UŚ oraz Michel Raineri - Konsul Generalny Francji. Obecni będą również profesorowie zaprzyjaźnionych szkół francuskich i belgijskich, a także przedstawiciele władz lokalnych. Szkoła, będąca jednostką wspólną Uniwersytetu Śląskiego oraz francuskiego Instytutu Nauk Politycznych w Bordeaux i Katolickiego Uniwersytetu w Louvain w Belgii, współpracuje z wieloma uczelniami oraz instytucjami naukowymi w Europie. W tym roku do obrony prac dyplomowych kończących studia magisterskie uzupełniające przystępuje 29 osób.