Trwają "INTERPRETACJE 2001"!

W sobotę 24 marca 2001 r. rozpoczął się IV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZTUKI REŻYSERSKIEJ "INTERPRETACJE 2001". W ramach festiwalu będzie można obejrzeć siedem pokazów, które odbędą się w auli WNS UŚ, przy ul. Bankowej 11. Szczegółowy program pokazów odbywających się na terenie UŚ: 26 marca (poniedziałek), godz. 10:00 Tadeusz Różewicz: Moja córeczka Adaptacja tv i reżyseria: Andrzej Barański Scenografia : Albina Barańska Kostiumy: Katarzyna Morawska Muzyka: Henryk Kuźniak Zdjęcia: Piotr Wojtowicz Teatr Telewizji 26 marca (poniedziałek), godz. 12:00 Olga Tokarczuk: Numery Adaptacja TV i reżyseria: Agnieszka Lipiec-Wróblewska Scenografia: Anna Wunderlich Kostiumy: Magdalena Biedrzycka Muzyka: Paweł Betlej Zdjęcia: Tomasz Wert Teatr Telewizji 27 marca (wtorek), godz. 10:00 Manuela Gretkowska: Sandra K. Reżyseria: Maria Zmarz-Koczanowicz Scenografia: Agnieszka Bartold Kostiumy: Weronika Orlińska Zdjęcia: Krzysztof Pakulski Teatr Telewizji 27 marca (wtorek), godz. 12:00 Stig Larsson: Naczelny Reżyseria: Anna Augustynowicz Scenografia: Marek Braun Muzyka: Jacek Ostaszewski Zdjęcia: Tomasz Wert Teatr Telewizji 28 marca (środa), godz. 10:00 Doman Nowakowski: Niektróre gatunki dziewic Reżyseria: Agnieszka Glińska Scenografia i kostiumy: Ahdrzej Witkowski Zdjęcia: Krzysztof Pakulski Teatr Telewizji 28 marca (środa), godz. 12:00 Gerald Aubert: Podróż Reżyseria: Piotr Mikucki Scenografia: Halina Dobrowolska Kostiumy: Agnieszka Werner Zdjęcia: Marian Prokop Teatr Telewizji 29 marca (czwartek), godz. 10:00 Maciej Wojtyszko: Grzechy starości Reżyseria: Maciej Wojtyszko Scenogriafia: Arkadiusz Kośmider Zdjęcia: Włodzimierz Głodek Teatr Telewizji Zainteresowanym zwracamy uwagę na ograniczoną liczbę miejsc w auli WNS.