facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

„Opatrunek na ratunek”

Fundacja Redemptoris Missio przy współpracy z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów Uniwersytetu Śląskiego organizują zbiórkę pn. „Opatrunek na ratunek”.

Od 23 maja do 25 czerwca 2011 r. studenci oraz pracownicy UŚ będą mogli wesprzeć misyjne szpitale i przychodnie. Zbierane będą środki do opatrywania ran: bandaże, plastry, chusty trójkątne, opatrunki jałowe, rękawiczki jednorazowe. Materiały zostaną przekazane przez NZS UŚ do Fundacji Redemptoris Missio w Poznaniu, a stamtąd wysłane do misjonarzy w Afryce.

Dary składać można w biurze Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Śląskiego (Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii; pokój 207a).

Szczegółowych informacji o zbiórce na Uniwersytecie Śląskim udziela: Magdalena Skwarczowska (magda.skwarczowska@gmail.com).