facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

„The Man Of The Year Is… YOU!”

Katowice
23.05.2011 - 25.05.2011

Jak zadbać o swój wizerunek? Co mówią o Tobie Google i social media? Czy zdradza Cię mowa ciała? Jak dużo mówią o Tobie kolory ubrań? I wreszcie… jak zostać Człowiekiem Roku? Odpowiedzi na te, oraz inne pytania odnajdą uczestnicy Ogólnopolskiej Konferencji PR „The Man Of The Year IS… YOU!” organizowanej przez SOPR PRogress.

Konferencja odbędzie się w dniach 23–25 maja 2011 roku w murach Uniwersytetu Ekonomicznego im. Karola Adamieckiego w Katowicach. Przez trzy dni UE w Katowicach stanie się platformą wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy 80 studentami z ogólnopolskich uczelni oraz zaproszonymi praktykami z branży PR i komunikacji społecznej.

Celem nadrzędnym konferencji jest poszerzenie wiedzy z dziedziny public relations oraz zdobycie kompetencji niezbędnych do zaistnienia na rynku pracy w myśl stwierdzenia „jak cię widzą, tak cię piszą”. To staropolskie przysłowie wciąż nie traci na swej aktualności. Wizerunek, bo o nim będzie tu mowa, jest niezwykle istotny nie tylko w świecie biznesu, gdzie organizacje latami budują swój obraz w oczach otoczenia, ale także w życiu każdego człowieka.

Więcej o konferencji: www.konferencja.ae.katowice.pl