PIKNIK NAUKOWY 2003

Naukowe Koło Fizyków Studentów Uniwersytetu Śląskiego -logo Naukowe Koło Fizyków Studentów Uniwersytetu Śląskiego jest organizatorem II Ogólnopolskiej Konferencji Kół Naukowych "Piknik Naukowy 2003", która odbędzie się od 24 do 27 kwietnia w Zwardoniu w ośrodku wypoczynkowym "Granit". Podobnie jak w roku ubiegłym konferencja będzie połączeniem konferencji naukowej z aktywnym wypoczynkiem. Impreza adresowana jest do studentów fizyki studiów magisterskich i doktoranckich, w szczególności do członków kół naukowych, a także kadry naukowej ceniącej sobie pracę z młodzieżą. Program przewiduje 5 sesji konferencyjnych, których tematyka obejmie zarówno fizykę teoretyczną, jak i doświadczalną. Dodatkowo planowane są imprezy towarzyszące takie jak: wycieczki szlakami Beskidu, wieczorek integracyjny oraz ognisko. W konferencji oprócz studentów i pracowników UŚ swój udział zapowiedzieli młodzi fizycy z Krakowa (UJ), Torunia (UMK) i Warszawy (UW, UKSW, PW). Zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową Konferencji: http://piknik2003.w.interia.pl gdzie już wkrótce pojawią się materiały konferencyjne oraz fotoreportaż z imprezy.