Jak radzić sobie ze stresem?

Sekcja Psychologii Zdrowia i Choroby Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Katedra Psychologii Zdrowia i Rozwoju Człowieka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Śląskiego zapraszają do Ustronia, gdzie w dniach 11-13 maja 2001 r. odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa RADZENIE SOBIE ZE STRESEM W RÓŻNYCH DZIEDZINACH ŻYCIA. W ramach konferencji przewidziane są: - wykłady czołowych polskich badaczy problematyki stresu i radzenia sobie, - referaty psychologów zajmujących się teorią i badaniami nas temat stresu, którzy zgłoszą akces czynnego udziału w konferencji, - warsztat: zastosowanie terapii M. Ericsona w postępowaniu z chorym somatycznie. Szczegółowe informacje na ożna uzyskać pisząc na adres: jmateus@us.edu.pl Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w Konferencji serdecznie zapraszamy!