facebook twitter instagram issuu google+ youtube ustv

DNI OTWARTE W JASTRZĘBIU ZDROJU

Ośrodek Działalności Dydaktycznej Uniwersytetu Śląskiego w Jastrzębiu Zdroju We wtorek 8 kwietnia w Ośrodku Działalności Dydaktycznej Uniwersytetu Śląskiego w Jastrzębiu Zdroju rozpoczną się Dni Otwarte organizowane przez Samorząd Studencki. W ramach trzydniowej imprezy odbędą się prezentacje poszczególnych kierunków studiów, prezentacje sal wykładowych i ćwiczeniowych. Informacji podczas Dni udzielać będą studenci z każdego kierunku. Dni Otwarte w Jastrzębiu należą do szerokiej planowanej na kwiecień i maj akcji informacyjnej, polegającej na odwiedzaniu przez przedstawicieli Ośrodka wszystkich szkół średnich na terenie miasta Jastrzębia Zdroju. Studenci i członkowie Samorządu Studenckiego w ramach godzin wychowawczych będą opowiadać o uczelni, proponowanych kierunkach studiów i formach naboru. W Ośrodku Działalności Dydaktycznej w Jastrzębiu Zdroju studia prowadzone są przez trzy jednostki Uniwersytetu: Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii, Wydział Pedagogiczno-Artystyczny oraz Szkołę Zarządzania. Szczegółowe informacje na temat oferty kształcenia znajdują się na stronie internetowej Ośrodka.

Strona internetowa bez barier