Role Models – spotkanie z przedsiębiorcami

9 maja 2011 r. o godz. 17.00 w klubie Archibar (ul. Dyrekcyjna 9, Katowice) odbędzie się spotkanie informacyjne z przedsiębiorcami Role Models.

Podczas spotkania zaprezentowana zostanie działalność Parku Naukowo-Technologicznego EURO-CENTRUM oraz oferta wsparcia finansowego udzielanego na rozpoczęcie prowadzenia firmy i finansowania pomysłu na biznes z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Gość przedstawi drogę od pomysłu do założenia firmy, omówi aspekty związane z otrzymaniem dotacji z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka oraz przekaże cenne wskazówki.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Punkt Kontaktowy projektu „START-program promocji przedsiębiorczości w uczelniach wyższych w województwie śląskim” oraz Biuro Karier UŚ.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu proszone są o przesłanie maila zgłoszeniowego na adres: start@us.edu.pl. W tytule należy wpisać: „Role Models”.