W RYBNIKU TARGI EDUKACYJNE I PROF. JAN MIODEK

W Zespole Szkół Wyższych w Rybniku we wtorek 18 marca rozpoczynają się Targi Edukacyjne adresowane do młodzieży szkół średnich, w ramach których odbywają się prezentacje uczelni prowadzone przez ich pracowników naukowych. Organizatorem imprezy, która odbywa się w budynku Akademii Ekonomicznej mieszczącej się na terenie Rybnickiego Kampusu przy ul. Rudzkiej 13, jest Fundacja Ekoterm Silesia wraz z Miastem Rybnik i sprzyjającymi środowiskami biznesu. Targi potrwają do 20 marca. W środę 19 marca o godz. 16.00 będzie można również uczestniczyć w otwartym wykładzie prof. dr. hab. Jana Miodka: Polszczyzna w Europie, Europa w polszczyźnie, organizowanym w ramach cyklu wykładów otwartych dla studentów i wszystkich zainteresowanych. Wykład przeprowadzony zostanie w Auli Uniwersytetu Śląskiego w Rybniku. Serdecznie zapraszamy!