TARGI W ŚWIĘTOCHŁOWICACH

Logo UP 24 marca 2003 r. Uniwersytet Śląski w Katowicach zaprezentuje swą ofertę edukacyjną w trakcie I Targów Edukacji i Informacji Zawodowej "INFO-PROM 2003" organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach. Targi, których głównym celem jest przedstawienie aktualnej oferty lokalnego rynku edukacyjnego, kierowane są zarówno do młodzieży stojącej przed koniecznością wyboru drogi zawodowej, jak i do osób pragnących podwyższyć swoje kwalifikacje. W trakcie targów przewiduje się również spotkania z przedstawicielami wybranych zawodów oraz przedstawicielami agencji rozwoju regionalnego, a także możliwość indywidualnego ustalenia preferencji zawodowych. Targi odbędą się w poniedziałek 24 marca w Domu Kultury „Zgoda”, pl. Krauzego 1, Świętochłowice, godz. 8.30 – 14.00.