INFORMATOR 2003/2004

Informator Informujemy, że ukazał się właśnie nowy Informator dla kandydatów na studia w Uniwersytecie Śląskim na rok akademicki 2003/2004. W Informatorze znajdują się najbardziej aktualne informacje dotyczące pełnej oferty studiów dziennych, zaocznych i wieczorowych na wszystkich poziomach. Osoby zainteresowane podjęciem studiów w Uniwersytecie Śląskim znajdą tu wykaz wszystkich kierunków wraz ze specjalnościami oraz podstawowe informacje na temat kryteriów kwalifikacji na studia, zasad i trybu przyjmowania na I rok studiów. Z pewnością warto zapoznać się z zamieszczonymi statystykami dotyczącymi liczby kandydatów na jedno miejsce na poszczególnych kierunkach w roku akademickim 2002/2003 oraz zagadnieniami egzaminacyjnymi. Informator dostępny jest od 17 lutego w Księgarni Wydawnictwa Uniwersytetu Śląskiego w budynku Rektoratu przy ul. Bankowej 12 w Katowicach oraz od 4 do 6 marca na stoisku Uniwersytetu Śląskiego podczas V Ogólnopolskich Prezentacji „Edukacja 2003”, które odbędą się w katowickiej Hali Widowiskowo-Sportowej „Spodek”. Cena Informatora wynosi 12 zł.