JUBILEUSZ PROFESOR HALINY JANASZEK-IVANIČKOVEJ

Jubileusz 45 lat pracy naukowej obchodzi Pani Profesor Halina Janaszek-Ivaničkova, były Kierownik Zakładu Literaturoznawstwa Zachodniosłowiańskiego w Instytucie Filologii Słowiańskiej Wydziału Filologicznego w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Uroczyste spotkanie z Szanowną Jubilatką odbędzie się w poniedziałek 16 grudnia o godzinie 12.00 w dawnej sali Rady Wydziału w Sosnowcu przy ul. Żytniej 8. Jubileuszowym obchodom będzie towarzyszyć promocja książki Nadzieje i zagrożenia. Slawistyka i komparatystyka u progu nowego tysiąclecia, stanowiącej zbiór studiów ofiarowanych Pani Profesor Halinie Janaszek-Ivaničkovej. Uroczystość zostanie uświetniona wystąpieniem Jubilatki oraz zaproszonych gości.