KULTUROZNAWCY ZAPRASZAJĄ DO SANKT PETERSBURGA

Studenckie Koło Naukowe Kulturoznawców zaprasza wszystkich chętnych na wycieczkę kulturoznawczą do Sankt Petersburga, która odbędzie się na przełomie kwietnia i maja 2003 (w czasie długiego weekendu, potrwa więc ok. 7-8 dni). Program obejmuje nie tylko zwiedzanie samego Petersburga (m. in.: Carskie Sioło i okolice, Ermitaż i Muzeum Rosyjskie, Ławra Alexandra Newskiego, Twierdza Pietropawłowska), ale także Wilno i Psków. Zainteresowanych zapraszamy na zebranie we wtorek 17 grudnia o godz. 16.30 - w sali 301 (ew. 302) na Wydziale Filologicznym w Katowicach przy placu Sejmu Śląskiego 1. Koszt wycieczki wyniesie około 400 zł (przejazd) oraz około 120$ (nocleg, wyżywienie, zwiedzanie, przewodnik, meldunek, zaproszenie...) Kontakt: Piotr Hołdyk tel. 606 63 64 68 Marzena Szczurek tel. 608 37 27 21 Opiekunem Koła jest dr Dobrosława Wężowicz-Ziółkowska Zakład Teorii i Historii Kultury Instytut Nauk o Kulturze Wydział Filologiczny UŚ w Katowicach pl. Sejmu Śląskiego 1 konsultacje: wtorki i czwartki od 16.30 (sala 302)