facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

ZWIĄZKI MIĘDZY GEOGRAFAMI A MATEMATYKAMI

Instytut Matematyki Uniwersytetu Śląskiego jest organizatorem spotkania, którego gośćmi będą naukowcy z Wydziału Nauk o Ziemi UŚ: prof. Jacek Jania oraz prof. Beniamin Kostrubiec, którzy przedstawią swoje refleksje na temat współpracy między geografami i glacjologami a matematykami. Spotkanie odbędzie się w ramach seminarium z równań funkcyjnych we wtorek 17 grudnia w sali Rady Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii (s. 221) przy ul. Bankowej 14, początek o godzinie 16.15. Prof. dr hab. Jacek Jania wygłosi odczyt na temat: Dlaczego glacjologom potrzeba współpracy z matematykami, a prof. dr hab. Beniamin Kostrubiec na temat: Związki między geografią a matematyką. Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich zainteresowanych jego tematyką!