facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

ZACHĘCAMY DO ZAKŁADANIA RACHUNKÓW BANKOWYCH

Jak informuje Dział Finansowy Uniwersytetu Śląskiego od 16 do 20 grudnia przeprowadzona zostanie kolejna akcja zakładania rachunków bankowych dla pracowników i studentów. Prezentacje poszczególnych banków odbędą się w holu przy kasach w budynku Rektoratu przy ul. Bankowej 12 w Katowicach oraz przy kasie w budynku Wydziału Nauk o Ziemi przy ul. Będzińskiej 60 w Sosnowcu. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji wszystkich pracowników i studentów, którzy nie posiadają jeszcze rachunków bankowych oraz chcących zasięgnąć praktycznych informacji na temat funkcjonowania kont dla studentów.
Prosimy o zapoznanie się z INSTRUKCJĄ dotyczącą sposobu opłaty za studia za pomocą (1) przelewu bankowego oraz (2) wpłaty gotówkowej