„Warsztaty w Twoim mieście, czyli utrwal wiedzę przez weekend”

Uniwersytet Śląski oraz portal maturowo.edu.pl organizują dla maturzystów kolejną edycję projektu pn. „Warsztaty w Twoim mieście, czyli utrwal wiedzę przez weekend”. W ramach projektu odbędzie się cykl warsztatów przygotowujących do egzaminu maturalnego z: wiedzy o społeczeństwie oraz historii.

Podczas spotkań, prowadzonych przez profesjonalnych trenerów, wykorzystywana będzie metoda blended learning, której efektywność wynika z połączenia technik tradycyjnych (wykład, burza mózgów, mapa myśli, debata, praca w grupie) i nowoczesnych (pierwsza w Polsce platforma e-learningowa z przedmiotów: wiedza o społeczeństwie i historia).

Pierwsze zajęcia z WOS-u odbędą się 19 lutego 2011 r. w godz. 9.00−16.30 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12).

Szczegółowe harmonogramy oraz zapisy na stronie: www.maturowo.edu.pl.

O wydarzeniu napisał serwis „InSilesia.pl” w artykule pt. „Warsztaty w Twoim mieście, czyli utrwal wiedzę przez weekend ”. (20.02.2011).

O wydarzeniu napisał serwis „InSilesia.pl” w artykule pt. „Intensywne warsztaty powtórkowe z Historii dla Śląskich maturzystów ”. (07.03.2011).