facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

INSPIRACJE JUNGOWSKIE

Uczelniane Koło Miłośników Filozofii C. G. Junga Mandala, działające przy Wydziale Pedagogiki i Psychologii UŚ, zaprasza na grudniowy cykl wykładów zatytułowany: Inspiracje Jungowskie, prowadzonych przez pracowników naukowych Uniwersytetu Śląskiego. Spotkania będą się odbywały w czwartki, początek zawsze o 15.00. Pierwsze spotkanie odbędzie się 5 grudnia w sali 207 w siedzibie Wydziału przy ul. Grażyńskiego 53 w Katowicach. HARMONOGRAM WYKŁADÓW 5 grudnia dr Urszula Kowalska (Zakład Teorii i Historii Kultury Wydziału Filologicznego): C. G. Jung i badania literaturoznawcze 12 grudnia dr Mirosław Piróg (Zakład Historii Filozofii Nowożytnej i Współczesnej Wydziału Nauk Społecznych): Krytyka podejścia scjentystycznego w psychologii 19 grudnia dr Ryszard Kulik (Katedra Psychologii Społecznej i Psychologii Kształcenia Wydziału Pedagogiki i Psychologii): Dźwięk jednej klaszczącej dłoni – perspektywa transpersonalna w psychologii Opiekunem Koła Miłośników Filozofii C. G. Junga Mandala jest dr Marek Adamiec z Katedry Psychologii Pracy i Organizacji WPiPs.