„Negocjator kryzysowy” – kurs CKU dla studentów

Centrum Kształcenia Ustawicznego organizuje specjalistyczny kurs „Negocjator kryzysowy”. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z tajnikami komunikacji i negocjacji w sytuacjach kryzysowych, uzyskają również praktyczne wskazówki radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia. Zajęcia poprowadzi ekspert z tej dziedziny oraz negocjator policyjny.

Zajęcia odbędą się 17 i 18 stycznia 2015 r. w godz. 8.00–18.00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 11). Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w kursie.

Kurs skierowany jest przede wszystkim do osób, które planują karierę w instytucjach zajmujących się rozwiązywaniem konfliktów, interwencją kryzysową, zagadnieniami bezpieczeństwa zarówno w sektorze instytucji państwowych, jak i w sektorze prywatnym.

Zapisy trwają do 12 stycznia 2015 r. Liczba miejsc jest ograniczona. Koszt udziału w kursie dla studentów wynosi 350 zł.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.kursy.us.edu.pl/kurs/Kurs-z-zakresu-negocjacji-kryzysowych.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Centrum Kształcenia Ustawicznego pod nr. telefonu 665 331 617 oraz adresem e-mail: kursy@us.edu.pl.