Najlepsi piłkarze na Uniwersytecie Śląskim

Zdjęcie: piłki do gry

Po zdobyciu Akademickiego Mistrzostwa Śląska w futsalu (piłka nożna halowa) w lutym tego roku, podopieczni Aleksandra Fangora okazali się najlepsi podczas Akademickich Mistrzostwach Śląska w piłce nożnej.

W trakcie zawodów, które odbyły się 12 maja 2019 roku w Katowicach, studenci Uniwersytetu Śląskiego pokonali AWF Katowice 4:1, Uniwersytet Ekonomiczny 3:0 oraz zremisowali z Politechniką Śląską 0:0. Wynik ten pozwolił na zajęcie pierwszego miejsca i zdobycie tytułu Akademickiego Mistrza Śląska.

Złoto wywalczyli: Bartek Żak, Max Kisielov, Piotr Makowski, Przemysław Bzura, Bartosz Jaro, Przemysław Żemła, Bartosz Terlecki, Mateusz Lechu, Max Kravets, Tomasz Tymiński, Daniel Wierzbicki, Piotr Porada, Szymon Cichecki, Michał Pędzik, Marcin Letkiewicz, Jakub Dolecki, Paweł Barczak, Dawid Hoszek oraz Wojciech Kostecki. Trenerem zespołu jest mgr Aleksander Fangor – kierownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.

Drużyna Uniwersytetu Śląskiego

Drużyna z Uniwersytetu Śląskiego,