facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Nabór na studia II stopnia na kierunku etnologia i antropologia kulturowa

Zdjęcie dokumentujące badania terenowe

Rusza nabór na studia II stopnia na kierunku etnologia i antropologia kulturowa. Na studentów czekają dwie specjalności: antropologiczno-socjologiczna oraz ekologia kulturowa, jak również: kursy w formie e-learningowej, spotkania z ciekawym ludźmi, warsztaty i praktyki terenowe.

Studia z zakresu etnologii i antropologii kulturowej to właściwy wybór zarówno dla wiecznie niezaspokojonych poszukiwaczy wiedzy, jak i tych, których nadrzędnym celem są konkretne kwalifikacje zawodowe. Warto wspomnieć, że wyposażają studenta w wiedzę na temat technik antropologicznych badań jakościowych, znajdujących szerokie zastosowanie w marketingu.

Etnologia i antropologia kulturowa to nie tylko kierunek dla humanistów, ale także absolwentów innych nauk, nierzadko tak odległych od siebie, jak matematyka czy prawo. Antropologa interesuje przecież kultura w całej swojej rozciągłości. Etnologia i antropologia kulturowa to także dobry wybór „dwukierunkowców”, czyli wszystkich tych, którzy chcą zmaksymalizować czas nauki i doświadczeń.

W internetowym systemie rekrutacyjnym można się rejestrować od 9 stycznia do 6 lutego 2017 roku. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: irk.us.edu.pl

Zdjęcia dokumentujące badania terenowe prowadzone przez dr. hab. Macieja Kurcza z Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej.

Zdjęcia dokumentujące badania terenowe

Materiały z archiwum dr. hab. Macieja Kurcza