Nabór na Kwalifikacyjne Podyplomowe Studia Pedagogiczno-Dydaktyczne w zakresie nauk humanistycznych i społecznych

23.09.2016 - 09:34 aktualizacja 23.09.2016 - 09:34
Redakcja: admin

Trwa nabór na Kwalifikacyjne Podyplomowe Studia Pedagogiczno-Dydaktyczne w zakresie nauk humanistycznych i społecznych prowadzone na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W czasie studiów słuchacze zapoznają się z zagadnieniami teoretycznymi i praktycznymi z zakresu psychologii, pedagogiki, dydaktyki i metodyki nauczania, pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych, emisji głosu, prawa oświatowego i awansu zawodowego nauczyciela oraz etyki zawodowej.

Studia trwają trzy semestry. Ukończenie uprawnia do nauczania we wszystkich typach szkół zgodnych z ukończonym przez słuchacza kierunkiem studiów. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i soboty. Cena za cały kurs wynosi 3200 zł.

Informacji udzielają: