"Modelling and Visualisation in Bioinformatics" - seminarium

Seminarium projektu Modelling and Visualisation in Bioinformatics - nowa, innowacyjna specjalizacja z wykładowym językiem angielskim.

Instytut Informatyki Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zaprasza do wzięcia udziału w Seminarium BIEN poświęconym prezentacji projektu, prezentacji wyników badań ankietowych oraz dyskusji na temat trendów w nauczaniu informatyki.

Seminarium odbędzie się dnia 27.  listopada 2008 roku w Instytucie Informatyki, w Sosnowcu, ul. Będzińska 39 o godz. 14.00.

Program i więcej informacji na stronie internetowej